Dzieci.GdzieSzukac.pl tematyczny katalog stron dla dzieci, młodzieży i ich rodziców. Gry on line, nauka, film video.
Darmowe gry dla dzieci i przedszkolaków. Zapraszamy do Lulandii - Krainy darmowych gier edukacyjnych online oraz kolorowanek dla dzieci i przedszkolaków!
Kategorie » Dla dzieci, Gry zabawy, Multimedia film video,
Odkrywaj świat Barbie w ramach gier, filmików, produktów i nie tylko! Z Barbie możesz być, kim chcesz.
Kategorie » Dla dzieci, Gry zabawy, Multimedia film video,
W naszej żyraffowej telewizji znajdziecie bajki, filmy poppularno-naukowe i tematyczne materiały filmowe. Umieszczone tu kreskówki dla najmłodszych są przebrane i sprawdzone, dzięki czemu rodzice nie muszą się już martwić, że maluch trafi w Internecie na treści nieodpowiednie dla dziecka. Filmy edukacyjne i popularno-naukowe urozmaicą zajęcia szkolne i świetlicowe.
Kategorie » Dla dzieci, Gry zabawy, Multimedia film video,
Ideą działania sklepu jest przede wszystkim przekazywanie maluchom wiedzy i dobrych wartości poprzez zabawę i ciekawe produkty edukacyjne. W naszej ofercie staraliśmy się zgromadzić artykuły bezpieczne, kolorowe, atrakcyjne dla dziecka i rodzica. Znajdziesz u nas szeroką gamę książek i książeczek edukacyjnych i religijnych, bajki dvd, muzykę dziecięcą, gry komputerowe, planszowe i karciane, gadżety chrześcijańskie i wiele innych produktów dla dzieci. Dla rodziców przygotowaliśmy ciekawe poradniki wychowawcze, albumy okolicznościowe i wiele pomysłów na prezenty.
Kategorie » Sklepy hurtownie, Multimedia film video, Ciekawe linki,
Uśmiech i łzy, grymasy na twarzy, pierwsze kroki i upadki, smutki i radości, nowe odkrycia oraz wiele innych cennych i niepowtarzalnych emocji przemija niepostrzeżenie. Pozwól uchwycić je okiem profesjonalnego fotografa i wielbicielki dziecięcego świata.
Kategorie » Multimedia film video, Rodzice opiekunowie, Dla dzieci,
Fotografia dziecięca to moja pasja. Tworzę oryginalne i niebanalne zdjęcia dzieci oraz zdjęcia rodzinne, które są wspaniałą pamiątką w domowym albumie. Wykonując fotografie dzieci staram się uchwycić delikatność młodego człowieka, jego niezaspokojoną ciekawość świata, naturalność i swobodę zachowania oraz towarzyszące temu emocje. Zdjęcia dzieci wykonuję już od pierwszych chwil ich życia. Zapraszam do skorzystania z mojej oferty. Pracuję na terenie Warszawy i okolic. Michał Micherdziński Hipofotam - fotografia dzieci
Kategorie » Multimedia film video, Ciekawe linki,
KamerKids to system monitoringu służący do zachowania stałego podglądu na to, co dzieje się w domu podczas naszej nieobecności. W każdej chwili można zerknąć do domu, a jeśli nie mamy na to czasu, można w dowolnym momencie odtworzyć nagrany wcześniej film. Obsługa systemu jest szybka i wygodna, a w razie problemów nasi pracownicy służą pomocą.
Kategorie » Rodzice opiekunowie, Ciekawe linki, Multimedia film video,
Serwis społecznościowy dla dziewczyn - konkursy, nagrody, niespodzianki, gry, zabawa, problemy nastolatków, serwis randkowy i wiele innych atrakcji.
Kategorie » Dla nastolatków, Rozrywka, Multimedia film video,
Portal dla Dzieci i dla Dorosłych - bajki, opowiadania, kolorowanki,wiersze, bajka, bajeczki, bajeczka, na dobranoc, dobranocki, kreskówki, bajki animowane, krecik, bolek i lolek, opowiastki, dla dzieci, gry, zabawy, rysowanki.
Kategorie » Ciekawe linki, Dla dzieci, Multimedia film video,
Bajki animowane w najlepszym wydaniu. Starannie wybrane i posegregowane według kilkunastu kategorii. Zawierają one mnóstwo zabawnych kreskówek i bajek animowanych, które nie tylko bawią, ale także mają za zadanie przekazywać najmłodszym treści o znaczeniu edukacyjnym. Dodatkową zaletą zamieszczanych bajek i kreskówek jest brak treści zawierających sceny przemocy lub nieodpowiednie dla dzieci.
Kategorie » Multimedia film video,
Blog Zuzanny Marii Siwek, urodzonej 30 lipca 2007 roku, o godzinie 23.45. Blog prowadzą jej rodzice. Bartek i Karolina.
Kategorie » Dla dzieci, Ciekawe linki, Multimedia film video,
Program zawiera zestawy wzorów do druku zawierające kolorowanki, ćwiczenia z pisania liter oraz cyfr, labirynty oraz inne zestawy do zabawy oraz ćwiczeń. Program szczególnie zalecany dla przedszkoli, pozwala zaoszczędzić na zakupie wielu książeczek poprzez wielokrotny wydruk zestawów. Pozwala również samemu układać zestawy.
Kategorie » Nauka zabawa, Multimedia film video,
Osób online: 1