Dzieci.GdzieSzukac.pl tematyczny katalog stron dla dzieci, młodzieży i ich rodziców. Gry on line, nauka, film video.
Parenting.pl to wyjątkowe miejsce dla wszystkich rodziców i osób planujących założenie rodziny. Znajdziecie tu wiele działów tematycznych, porady ekspertów i doradców.
Kategorie » Ciekawe linki, Rodzice opiekunowie, Literatura czasopisma,
W serwisie zawarte są porady, artykuły, informacje i publikacje z kategorii biznes, rozrywka, sprawy społeczne, zdrowie, styl życia i technologie.
Kategorie » Rozrywka, Literatura czasopisma, Rodzice opiekunowie,
Na MojaManga.pl piszemy dla Was o mangakach, ich pracy oraz oczywiście o mandze. Postaramy się o próbki, które znaleźć możecie w Galerii. O twórcach można przeczytać w dziale Mangacy natomiast o wynikach ich pracy w Mangi. Czasem mistrzowie dzielą się swoim doświadczeniem z początkującymi – o tym - w dziale Tutoriale. Zapraszamy!
Kategorie » Nauka zabawa, Literatura czasopisma, Ciekawe linki,
Tutaj można znaleźć wiele różnych ciekawych pozycji, a recenzje piszą mamy, które pasją czytania powoli i skutecznie zarażają swoje pociechy :) Zapraszamy!
Kategorie » Literatura czasopisma, Rodzice opiekunowie, Dla dzieci,
Przedstawiamy bajki w których to Twoje dziecko jest bohaterem opowiadania. W naszej ofercie znajdą Państwo klasykę czytaną i opowiadaną od lat, jak: „Kopciuszek”, „Pinokio” czy „Brzydkie kaczątko”. W tych klasycznych bajkach to Wasze dziecko, wymienione z imienia, staje się najlepszym przyjacielem tytułowego bohatera, a cała akcja toczy się w Waszej miejscowości. W bajce występuje również najlepszy przyjaciel dziecka, a nawet można zaprosić do niej prawdziwą babcię. Na pierwszej stronie książki możesz zamieścić indywidualną dedykację wraz ze zdjęciem.
Kategorie » Dla dzieci, Literatura czasopisma, Rodzice opiekunowie,
Wiersze i wierszyki dla dzieci, doskonałe do czytania i do słuchania, możesz czytać je swojemu bobasowi. Twoje dziecko szybko je zapamięta i polubi. Wierszyki proste, krótkie i rymowane.
Kategorie » Ciekawe linki, Dla dzieci, Literatura czasopisma,
W ramach akcji „Mówimy Obrazami” pomagamy dzieciom rozwijać wyobraźnię przez rysowanie. Wydajemy Bazgroszyty, czyli książeczki z ćwiczeniami pobudzającymi kreatywność, i wręczamy dzieciom zestawy kredek wysokiej jakości. Stworzyliśmy także przyjaznych bohaterów, którzy towarzyszą maluchom w odkrywaniu świata. Pokolorujmy razem całą Polskę!
Kategorie » Dla dzieci, Literatura czasopisma, Nauka zabawa,
Blog na temat Zasypianek – bajek specjalnie po to napisanych by ułatwiały dzieciom dobre zasypianie. Zapraszam!
Kategorie » Dla dzieci, Literatura czasopisma,
To jest strona z wierszami dla dzieci, których autorami są znani i mniej znani, lub debiutujący poeci. Ty też możesz ją współtworzyć! Jeśli piszesz wiersze dla dzieci, a chciałbyś(chciałabyś) je opublikować, a nie wiesz gdzie to można zrobić, to jest dobre miejsce.
Kategorie » Dla dzieci, Nauka zabawa, Literatura czasopisma,
Portal, dzięki któremu możesz zostać pisarzem, ilustratorem, redaktorem lub wydawcą bajki – Twojej lub Twoich bliskich. Sprawdź, co słychać u Myszki Melanii a następnie wypróbuj Warsztat Bajkopisarza lub Kronikarza oryginalny program do pisania i ilustrowania swojej twórczości.
Kategorie » Literatura czasopisma, Ciekawe linki, Nauka zabawa,
Magazyn Viva! to jeden z najbardziej popularnych dwutygodników dla kobiet. Na stronach witryny Internauci znajdą tu m.in. wywiady Vivy!, ciekawostki o kuchni, modzie i urodzie oraz alfabet towarzyski. Nie zabrakło także artykułów o znanych i lubianych aktorach, piosenkarzach, biznesmenach i politykach. Udostępniony został również horoskop.
Kategorie » Literatura czasopisma,
Olivia - elegancki miesięcznik adresowany do kobiet ciekawych życia i świata, szukających pomysłów i inspiracji. Witryna umożliwia zakup wydań archiwalnych, prenumeraty oraz książek z serii Literatura w spódnicy.
Kategorie » Dla nastolatków, Literatura czasopisma,
Bajki.com - Bajki dla dzieci, zaczarowany bajkowy świat. Przygody - bajkowa kraina. Strony dla dzieci i młodzieży. Official website for bajki fairytales in polish.
Kategorie » Nauka zabawa, Literatura czasopisma,
Gry, bajki i zabawy dla dzieci, a także kolorowanki, krzyżówki, puzzle. Zabawy wielojęzykowe dla dzieci i nie tylko. Strona przygotowywana przez krasnoludki ! Wiersze dla dzieci.
Kategorie » Literatura czasopisma, Gry zabawy, Dla dzieci,
Dodatek dla dzieci do tygodnika "Angora". Na łamach pisma publikowane są aktualności dotyczące dzieci i młodzieży, nowinki ze świata, komiksy, rebusy humor i in. Na stronach pełne teksty artykułów oraz archiwum numerów.
Kategorie » Literatura czasopisma,
Osób online: 1