Dzieci.GdzieSzukac.pl tematyczny katalog stron dla dzieci, młodzieży i ich rodziców. Gry on line, nauka, film video.




Szukasz mądrych gier internetowych dla dziecka? Wejdź na Gry.pl, a z pewnością znajdziesz coś, co zaspokoi zarówno Twój, jak i jego apetyt na zabawę.
Kategorie » Dla dzieci, Gry zabawy, Rozrywka,
By basen służył nam jako strefa przyjemnego spędzania czasu, musimy go należycie przygotować pod względem bezpieczeństwa. Najbardziej urazogenna jest podłoga, dlatego na ten element należy zwrócić największą uwagę. Maty gumowe POOLZONE zostały stworzone z myślą o najbardziej wymagających użytkownikach i obiektach. Przeznaczone są do zabezpieczenia do stref mokrych, basenowych, waterparków, aquaparków, itp. charakteryzują się bardzo dobrymi właściwości antypoślizgowymi, a ich specjalna edycja eliminuje osadzanie się bakterii i grzybów.
Kategorie » Gry zabawy, Dla nastolatków, Rozrywka,
Płyty gumowe pod basen ogrodowy Pracujemy nad przygotowaniem odpowiednich rozwiązań stabilizujących strefy pod basenami ogrodowymi. Bezpieczne nawierzchnie zwłaszcza przy strefach mokrych zawsze były dla nas priorytetem. Nasza firma produkuje najwyższej jakości bezpieczne płytki elastyczne (płyty gumowe) z granulatu SBR, EPDM do samodzielnego montażu na terenach zabawowych. Płyty gumowe pod baseny, posiadają zwiększoną odporność na wgniecenia i trwałe odkształcenia – o czym świadczy certyfikat, ale przede wszystkim mają zwiększone właściwości antypoślizgowe
Kategorie » Rozrywka, Ciekawe linki, Sklepy hurtownie,
Głównym filarem naszej działalności są bezpieczne nawierzchnie w postaci płyt, mat , czy puzzli gumowych. Obiekty wyposażone w nasze produkty , spełniają określone wymogi i standardy, a także uwzględniają praktyczne rozwiązania. Dlatego nasze produkty są zawsze ściśle dopasowane do potrzeb oraz zapewniają niezbędne certyfikaty. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
Kategorie » Dla dzieci, Dla nastolatków, Rozrywka,
Głównym filarem naszej działalności są bezpieczne nawierzchnie w postaci płyt, mat , czy puzzli gumowych. Obiekty wyposażone w nasze produkty , spełniają określone wymogi i standardy, a także uwzględniają praktyczne rozwiązania. Dlatego nasze produkty są zawsze ściśle dopasowane do potrzeb oraz zapewniają niezbędne certyfikaty. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
Kategorie » Dla dzieci, Dla nastolatków, Rozrywka,
W serwisie zawarte są porady, artykuły, informacje i publikacje z kategorii biznes, rozrywka, sprawy społeczne, zdrowie, styl życia i technologie.
Kategorie » Rozrywka, Literatura czasopisma, Rodzice opiekunowie,
Teatr Małego Widza jest miejscem niezwykłym, do którego zabrać można nawet roczne dziecko. Fabuła spektakli nie jest sztywno określona, a mali widzowie bardzo angażują się w jej dalszy rozwój. Oprócz pojedynczych spektakli, polecamy warsztaty dla dzieci, które rozwijają ich kreatywność i wrażliwość artystyczną (warsztaty muzyczne, plastyczne). Teatr Małego Widza to miejsce zarówno dla dzieci, jak i rodziców, w którym można chwilę odpocząć i miło spędzić czas ze swoją pociechą. Zapraszamy na naszą stronę internetową, gdzie znajduje się repertuar.
Kategorie » Dla dzieci, Rozrywka, Nauka zabawa,
Arteventy to firma organizująca wciągające i atrakcyjne urodziny oraz inne imprezy dla dzieci. W naszej ofercie znajdą Państwo gry i zabawy dla dzieci w oparciu o zajęcia z clownem, dmuchanymi zamkami czy też skakańcami. Zabawiamy maluchy na najwyższym poziomie.
Kategorie » Dla dzieci, Gry zabawy, Rozrywka,
Nasza firma produkuje atrakcyjne urządzenia rozrywkowe zarówno pneumatyczne jak i mechaniczne. Te pierwsze są niezwykle lubiane zwłaszcza przez młodszych użytkowników. W naszej bardzo zróżnicowanej ofercie znajdziecie Państwo: dmuchane zamki, zjeżdżalnie, aktywne ogródki i wiele innych atrakcji na imprezy czy place zabaw. Wszystkie nasze produkty gwarantują udaną i bezpieczną zabawę.
Kategorie » Rozrywka, Gry zabawy, Dla dzieci,
Firma VIV już od paru lat produkuje i sprzedaje wspaniałe dmuchane zabawki. Posiadamy mnóstwo różnorodnych zamków, zjeżdżalni, suchych basenów, miękkich gór itp. Te urządzenia rozrywkowe to rewelacyjna zabawa dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Wszystkie te atrakcje to świetne wyposażenie na różnego rodzaju imprezy plenerowe. Te wszystkie zabawki na place zabaw są całkowicie bezpieczne, gdyż produkowane są według europejskich standardów bezpieczeństwa.
Kategorie » Rozrywka,
Szukasz zajęcia dla swojego dziecka? Jeżeli tak zapraszamy na naszą stronę gdzie znajdziecie setki kolorowanek z postaciami z bajek i nie tylko. Wszystkie kolorowanki przeznaczone są do druku. Poszukaj odpowiednich kolorowanek w kategoriach. Gdy twoje dziecko będzie się świetnie bawić kolorując kolorowanki dla dzieci ty będziesz mogła wypić kawę by odzyskać trochę sił. Wszystkie dzieci uwielbiają kolorowanki szczególnie te ze znanych bajek które oglądały ZAPRASZAMY NA KOLOROWANIE.
Kategorie » Dla dzieci, Rozrywka, Rodzice opiekunowie,
Nasza firma organizuje i obsługuje imprezy dla dzieci o wysokim standardzie. Posiadamy dużo atrakcji dla dzieci w każdym wieku. W ofercie posiadamy: klauna, animatora, wodzireja, inne atrakcje dla dzieci. Obsługujemy: pikniki, festyny dla dzieci, urodziny, bale karnawałowe, mikołajki, inne imprezy. Klaun Fred to nasza wyjątkowa maskotka, która cieszy się dużą popularnością. Zapraszam na naszą stronę firmową.
Kategorie » Dla dzieci, Gry zabawy, Rozrywka,
Firma VIV od kilkunastu lat umila czas dzieciom, młodzieży jak i dorosłym przez produkcję swoich urządzeń rozrywkowych przeznaczonych między innymi jako wyposażenie na place zabaw. Dmuchane zamki, zjeżdżalnie, statki, trampoliny, karuzele, byk rodeo dzięki ciekawym, fantazyjnym kształtom i kolorom już od kilku lat przyciągają tłumy użytkowników. Wszystkie Nasze dmuchańce posiadają niezbędne badania, certyfikaty i atesty oraz całkowicie nadają się na bezpieczne place zabaw.
Kategorie » Dla dzieci, Gry zabawy, Rozrywka,
Serwis BobiBobi to gry i zabawy dla dzieci. Najmłodsi znajdą tu świetną rozrywkę skierowaną właśnie do nich. Ponadto serwis oferuje zabawy edukacyjne, bajki, ubieranki i malowanki oraz teledyski i karaoke dla dzieci, gry tematyczne takie jak: Wielkanocne, na Boże Narodzenie, na Walentynki, na Halloween, ubieranki dla dziewczynek, gry pieczenie, gotowanie, obsługa i opieka i wiele innych... Rodzice bez obaw mogą zostawić swoje pociechy na tej stronie ponieważ nad dobrym imieniem serwisu czuwa sam BobiBobi - przyjaciel dzieci.
Kategorie » Ciekawe linki, Gry zabawy, Rozrywka,
Zobacz jak szybko można dziecko zaciekawić zabawą. Zabawą, która uczy i rozwija ale przede wszystkim bawi. Twórcza interpretacja świata czyni każde dziecko odkrywcą czy to po przez zabawę ruchową czy też plastyczną. Zobacz propozycje zabaw dla swojego dziecka.
Kategorie » Rozrywka, Ciekawe linki, Gry zabawy,
Kolorowanki są dobrym zajęciem wolnego czasu dla najmłodszych, bo oprócz tego że dają wiele rozrywki z powodzeniem edukują. Rozwijają umiejętności artystyczne oraz manualne dzieci. Pozwalają na grę barwami. Za pomocą malowanek dziecko może uczyć się takich podstawowych rzeczy jak kolory i kształty, a także literek cyferek i języków obcych. Ubieranki to gry polegające na dobieraniu odzieży wybranym postaciom. Pozwalają na bardzo miłe spędzenie czasu i ucharakteryzowanie swojej ulubionej postaci trochę inaczej.
Kategorie » Dla dzieci, Gry zabawy, Rozrywka,
Szukasz piosenek dla dzieci to właśnie jest strona którą musisz zobaczyć. Posegregowany zbiór piosenek dla dzieci oraz teksty piosenek. Teledyski z bajek i nie tylko. Melodyjne kołysanki które pomogą uśpić twoje maleństwo o każdej porze. Zapoznaj się z piosenkami dla dzieci i śpiewaj razem z synem lub córką dzięki takim krokom twoje dzieci lepiej będą w przyszłości przyswajać treści co ułatwi im naukę.
Kategorie » Dla dzieci, Rozrywka, Nauka zabawa,




Osób online: 1