Katalog Stron Internetowych

Dziecko.GdzieSzukac.pl

Strona startowa

Katalogi Stron Internetowych w serwisie GdzieSzukac.pl


Dzieci katalog tematyczny stron dla dzieci, młodzieży i ich rodziców. Gry on line, nauka, film video. mobilna wersja    Wersja mobilna katalogów

Katalog Stron Internetowych Dla Dzieci Młodzieży  »  Wszystkie wpisy w katalogudodaj wpis do katalogu
Nr 744» Atrakcje dla dzieci
Atrakcje dla dzieci
Atrakcje dla dziecka, imprezy dla dzieci to nasza specjalność.
Nasza firma organizuje i obsługuje imprezy dla dzieci o wysokim standardzie. Posiadamy dużo atrakcji dla dzieci w każdym wieku. W ofercie posiadamy: klauna, animatora, wodzireja, inne atrakcje dla dzieci. Obsługujemy: pikniki, festyny dla dzieci, urodziny, bale karnawałowe, mikołajki, inne imprezy. Klaun Fred to nasza wyjątkowa maskotka, która cieszy się dużą popularnością. Zapraszam na naszą stronę firmową.
home » http://www.top-imprezy.pl
kategorie » Dla dzieci, Gry zabawy, Rozrywka,
 
 
Nr 743» Zabawki
Zabawki
Sklep z zabawkami dla dzieci MaxZabawki.pl. Ogromny wybór zabawek, puzzli i modeli do sklejania. Szybka i tania wysyłka zapraszamy na zakupy.
home » http://www.maxzabawki.pl
kategorie » Gry zabawy, Sklepy hurtownie,
 
 
Nr 742» Anastazja24 - sklep i komis dziecię™cy
Anastazja24 - sklep i komis dziecię™cy
ubrania dla dzieci, odzież dziecięca, buty profilaktyczne dla dzieci, zdrowe obuwie, obuwie, sukienki, spodnie, bluzki, swetry, buty, bluzy, koszulki, koszule, skarpety, skarpetki
home » http://www.anastazja24.com.pl
kategorie » Sklepy hurtownie,
 
 
Nr 741» Rajdladzieci.pl - multimedialny sklep dla dzieci
Rajdladzieci.pl - multimedialny sklep dla dzieci
Internetowa księgarnia multimedialna z artykułami edukacyjnymi i chrześcijańskimi: książki, bajki, gry, muzyka, puzzle, gadżety.
Ideą działania sklepu jest przede wszystkim przekazywanie maluchom wiedzy i dobrych wartości poprzez zabawę i ciekawe produkty edukacyjne. W naszej ofercie staraliśmy się zgromadzić artykuły bezpieczne, kolorowe, atrakcyjne dla dziecka i rodzica. Znajdziesz u nas szeroką gamę książek i książeczek edukacyjnych i religijnych, bajki dvd, muzykę dziecięcą, gry komputerowe, planszowe i karciane, gadżety chrześcijańskie i wiele innych produktów dla dzieci. Dla rodziców przygotowaliśmy ciekawe poradniki wychowawcze, albumy okolicznościowe i wiele pomysłów na prezenty.
home » http://www.rajdladzieci.pl
kategorie » Sklepy hurtownie, Multimedia film video, Ciekawe linki,
 
 
Nr 739» Urwisowo
Urwisowo
Serwis dla łódzkich rodziców, którzy chcą być dobrze poinformowani
To portal inny od wszystkich, które znaleźć można w sieci, nie skupia się bowiem tylko i wyłącznie na informowaniu o imprezach kulturalnych i warsztatach adresowanych do dzieci i młodzieży, równie istotne są tutaj zagadnienia dotyczące edukacji i zdrowia. Wiele miejsca poświęcamy także rekreacji i zajęciom sportowym. Rodzice znajdą tutaj interesujące porady dotyczące m.in. problemów wychowawczych. Z URWISOWEM możemy także podróżować po województwie łódzkim, jak i po najciekawszych miejscach w całej Polsce.
home » http://www.urwisowo.pl
kategorie » Dla dzieci, Dla nastolatków, Ciekawe linki,
 
 
Nr 737» Ortografka - serwis z dyktandami i grami ortograficznymi
Ortografka - serwis z dyktandami i grami ortograficznymi
Serwis edukacyjny zawierający autorskie testy ortograficzne, ćwiczenia, gry i dyktanda z języka polskiego dostępne w wersji on-line oraz przeznaczone do wydruku.
Ortografka to serwis edukacyjny dedykowany zarówno uczniom szkół podstawowych jak gimnazjalistom. Do wykorzystania zgromadzonych w nim autorskich testów i dyktand szczególnie zachęcamy pedagogów pragnących efektywnie uczyć ortografii w atrakcyjnej formie. Również rodzice skorzystać mogą z możliwości, jakie oferuje im Ortografka w zakresie dodatkowych ćwiczeń z dziećmi oraz monitorowania na bieżąco ich postępów. Serwis składa się z czterech kategorii, z których każda odpowiada oznaczaniu w piśmie wybranych samogłosek i spółgłosek.
home » http://www.ortografka.pl/
kategorie » Nauka zabawa, Ciekawe linki, Dla nastolatków,
 
 
Nr 736» Place zabaw dla dzieci.
Place zabaw dla dzieci.
VIV umila czas dzieciom, młodzieży jak i dorosłym przez produkcję swoich urządzeń rozrywkowych przeznaczonych między innymi jako wyposażenie na place zabaw.
Firma VIV od kilkunastu lat umila czas dzieciom, młodzieży jak i dorosłym przez produkcję swoich urządzeń rozrywkowych przeznaczonych między innymi jako wyposażenie na place zabaw. Dmuchane zamki, zjeżdżalnie, statki, trampoliny, karuzele, byk rodeo dzięki ciekawym, fantazyjnym kształtom i kolorom już od kilku lat przyciągają tłumy użytkowników. Wszystkie Nasze dmuchańce posiadają niezbędne badania, certyfikaty i atesty oraz całkowicie nadają się na bezpieczne place zabaw.
home » http://viv1.pl
kategorie » Dla dzieci, Gry zabawy, Rozrywka,
 
 
Wszystkie wpisy w katalogu linków: 489 na 70 stronach

« poprzednia  6  7  8  9  

10

 11  12  13  14   następna »

 

^ do góry strony ^

Kontakt

Osób online: 41